Nkọwa Dị Mkpirikpi:
Nha:
1/2in3/4IN1n1 1/4in1 1/2in2in2 1/2n3n4n5in6in8in
Ihe:
Roba plastik
Nrụgide:
Nrụgide dị n'etiti 8-16kgs
Ihe atụ:
2in, Plastik, Nrụgide Dịkarịa Ala
Etiti oge:
Ọnụọgụ (Iberibe) 1 - 20 >20
Oge e mere atụmatụ ya (ụbọchị) 10 A ga-akparịta ụka
Nhazi:
Akara ngosi ahaziri ahazi (Ntụziaka kacha nta: Iberibe 2000)
Nkwakọ ngwaahịa ahaziri ahazi (Nkeji. Order: 2000 Iberibe)
Mbupu:
Nkwado Ibu Ụgbọ Mmiri
  • Ụdị::VALVỤ BỌL, VALVỤ NRI ỤBA
  • Nkwado ahaziri ahazi::OBM
  • Ebe Mmalite::Zhejiang, China
  • Nkọwa Ngwaahịa
    Ajụjụ Ndị A Na-ajụkarị
    Akara Ngwaahịa
    Paramita ngwaọrụ
    Aha njirimara: PNTEK
    Ojiji: Ịgba mmiri n'ugbo/Ịkọ ugbo/Ọdọ mmiri igwu mmiri/Ịrụ ọrụ injinịa
    Agba: Ọtụtụ agba dị maka nhọrọ
    ihe: UPVC
    Okpomọkụ nke Mgbasa Ozi: Okpomọkụ Dị Elu, Okpomọkụ Dị Ala, Okpomọkụ Dị Ala, Okpomọkụ Nkịtị
    Ndụ ngwaahịa::> Oge 500,000 Mepee ma Mechie
    Nkọwa Ngwaahịa
    Uru ngwaahịa
    1, Ibu dị mfe na ike dị elu
    2. Enweghị mkpọtụ mkpọtụ mgbe ejiri ya
    3. Ọ dị mfe imeghe ma mechie
    4. Ọ dị mfe itinye valvụ bọọlụ dị obere
    5. Ọnụego ntapu kacha ala, 100% nwalere tupu a chịkwaa ya
    6. Nguzogide mmiri dị obere
    7. Ihe eji aka rụọ valvụ bọọlụ: ABS, ihe eji ahụ: PVC
    8. Mgbochi Alkali na acid
    9. Agba dị nro na imewe dị mma
    10. Enyi gburugburu ebe obibi, anaghị egbu egbu
    12. A na-enye valvụ bọọlụ ndị a n'ogo dị site na 20mm ruo 110mm (site na 1/2” ruo 4”)
    13. Agba dị: Akwụkwọ ndụ akwụkwọ ndụ, isi awọ, ọcha, aja aja, acha anụnụ anụnụ
    14. Asambodo: ISO 9001, ule China
    Maapụ akụkọ ifo na nke anụ ahụ
    ngwaahịa otu
    Ihe mejupụtara ya
    nkọwapụta nke ihe
    Mba. Akụkụ ihe Ọnụọgụ
    1 AHỤ́ UPVC, CPVC 1
    2 Mgbaaka O-STEM EPDM,FPM(NBR) 1
    3 STEM UPVC, CPVC 1
    4 BỌLỤ UPVC, CPVC 1
    5 Akara oche TPE, TPVC, TPO 2
    6 MKPỌMKPỌ PVC, ABS 1
    7 JIJI PVC, ABS 1
    8 SKỤ SS304, Ígwè 1
    Tebụl ntụnyere paramita nha nlereanya
    Nha Ngalaba
    NLEZI DN 15 20 25 32 40 50 65 80 100
    Nha 1/2" 3/4" 1" 1-1/4" 1-1/2" 2" 2-1/2" 3" 4" Inch
    thd./na NPT 14 14 11.5 11.5 11.5 11.5 8 8 8 mm
    BSPT 14 14 11 11 11 11 11 11 11 mm
    JIS I 20 23 25 27 31 34 45 50 55 mm
    d1 22.3 26.3 32.33 38.43 48.46 60.56 76.6 89.6 114.7 mm
    d2 21.7 25.7 31.67 37.57 47.54 59.44 75.87 88.83 113.98 mm
    ANSI I 20 23 25 27 31 34 45 50 55 mm
    d1 21.54 26.87 33.65 42.42 48.56 60.63 73.38 89.31 114.76 mm
    d2 21.23 26.57 33.27 42.04 48.11 60.17 72.85 88.7 114.07 mm
    DIN I 20 23 25 27 31 34 45 50 55 mm
    d1 20.3 25.3 32.3 40.3 50.3 63.3 75.3 90.3 110.4 mm
    d2 20 25 32 40 50 63 75 90 110 mm
    d 15 19 24 30 34 45 55 70 85 mm
    H 37 55 66 73 81 91 99 121 134 mm
    A 68 80 94 100 110 136 170 210 236 mm
    L 77 91 103 111 123 146 178 210 255 mm
    D 30 35.5 43 52 62 75 91 106 130 mm